Jak strona internetowa wpływa na Twój biznes

//Jak strona internetowa wpływa na Twój biznes

Jak strona internetowa wpływa na Twój biznes?

Marketing   •   2 Styczeń 2018

Jeśli chodzi o Twoją stronę internetową, nie ma nic równie ważnego jak jej udoskonalenie i zoptymalizowanie pod kątem odbiorców.

A Ty co byś wybrał?

Dobrze wyglądająca strona internetowa przyciąga odbiorców. Pozwól, że zadam Ci jedno pytanie: Jedziesz w daleką podróż, przed Tobą 4 tysiące kilometrów. Masz do wyboru jeden autobus, którym chcesz dotrzeć na miejsce.

Który wybierasz?

Po co wydawać więcej pieniędzy na niesamowitą stronę internetową?

Załóżmy, że jesteś Klientem i potrzebujesz udać się na wizytę lekarską. Pierwszą rzeczą, którą robisz jest wyszukanie lekarza w google. Google wyświetlają Ci się wyniki z listą placówek lub lekarzy, których usług możesz skorzystać. Nie wiesz komu zaufać więc zaczynasz sprawdzać wiele witryn i porównywać. Odpowiedz sobie… wolisz wybrać lekarza, który na stronie internetowej podaje tylko terminy przyjęć i cenę za usługę czy lekarza, który prowadzi bloga z wyjaśnieniem przyczyn choroby, ma zainstalowany czat gdzie szybko możesz dopytać o dodatkowe informacje, znajdujesz wszelkie informacje?

Nigdy nie trać na kompromisie w budżecie swojej reklamy. Strona internetowa, social media, ma teraz większy wpływ na Twoje dochody, ponieważ internet jest wszędzie.

Myśl jak Twoi Klienci

Który burger przyciąga bardziej? Lewy czy prawy?

Porównaj swoją obecną stronę internetową i odpowiedz sobie czy wygląda jak lewy czy prawy burger?

Twórz z głową

Pamiętaj, że wiele osób będzie odwiedzało Twoją stronę internetową. To czy skorzysta z Twoich usług jest w głównej mierze uzależnione od tego czy dany odbiorca na podstawie przedstawionych przez Ciebie treści będzie w stanie Ci zaufać czy nie.

Każdy wie nie każdy wdraża

Upewnij się, że Twoja strona internetowa jest przystosowana do urządzeń mobilnych. Użytkownicy urządzeń mobilnych stanową prawie tyle samo ruchu co użytkownicy urządzeń stacjonarnych.

Co dalej? Zachęcam do odwiedzenia poprzedniego artykułu gdzie wyjaśniam na co Twoi użytkownicy zwracają uwagę i co zrobić żeby Twoja strona internetowa była „łatwa w obsłudze”

Jeżeli czujesz, że nadszedł czas na zmianę lub wykonanie nowej strony internetowej to zapraszam do kontaktu.

SPRAWDZAM

2018-01-02T14:35:12+00:00Styczeń 2nd, 2018|Marketing|