Jaki wybrać system do obsługi strony internetowej żeby nie zlecać tego drugiej osobie?

/, Marketing/Jaki wybrać system do obsługi strony internetowej żeby nie zlecać tego drugiej osobie?

Jaki wybrać system do obsługi strony internetowej żeby nie zlecać tego drugiej osobie? Bez znajomości kodowania

 

Krezus Trade   •   24 lipca 2017

 

Skoro już wiesz, jakie korzyści przynosi posiadanie własnej strony internetowej (a jeżeli jeszcze nie to odsyłam do artykułu (Czy powinienem założyć stronę internetową dla swojej firmy?) to pewnie nasuwa Ci się pytanie: Jaka strona będzie dla mnie najbardziej odpowiednia? Śpieszę z pomocą- taka która stosuje system CMS

System CMS, co to takiego?

CMS  (Content Management System) jest to System Zarządzania Treścią w którym Ty sam z łatwością i bez znajomości programowania będziesz mógł dowolnie modyfikować swoją stronę internetową kiedy tylko chcesz, edycja tekstu oraz zdjęć nie będzie stanowiła problemu nawet dla największego laika.

Jakie są główne korzyści posiadania stron z systemem CMS?

  • Możliwość wglądu edytowanej zawartości przed wprowadzeniem jej na swoją stronę
  • Łatwość obsługi bez posiadania wiedzy informatycznej
  • Szybkość dodawania nowych zdjęć oraz treści
  • Przejrzystość systemu

Dla kogo takie rozwiązanie okaże się przydatne?

Moim zdaniem, każda rozwijająca się firma powinna korzystać z tego rozwiązania, ponieważ jak wiadomo „licho nie śpi” i nasza konkurencja może zostawić nas daleko w tyle, jeżeli nie będziemy dynamicznie dopasowywać oferty dla naszych klientów.

Zlecenie wprowadzenia zmian na naszej  tradycyjnej stronie przez zewnętrznych wykonawców, zwykle zajmuje przynajmniej jeden dzień, lecz po co czekać jak można zrobić to natychmiast?

Jeżeli prowadzisz działalność w internecie lub zmiana treści przynosi Ci korzyści to takie rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Największą zaletą jest łatwość obsługi, system ten został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie posiadają specjalistycznej wiedzy informatycznej a chcą systematycznie wprowadzać zmiany na swojej stronie. Zobacz nasze kolejne artykuły na blogu

2017-07-21T08:26:43+00:00Lipiec 24th, 2017|Latest Articles, Marketing|